Coventry 1998/1999
Kadra Coventry 1998/1999
Bramkarze
| Data ur. | 19/03/1973 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m96 |
Display stats
| Data ur. | 12/09/1957 |
| Wiek | 41 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 95 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 10/08/1967 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/12/1973 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/05/1970 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m92 |
Display stats
| Data ur. | 09/05/1979 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/03/1971 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/09/1968 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1974 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/03/1980 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 21/10/1971 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/11/1963 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/12/1972 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/03/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/10/1968 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 05/09/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/11/1979 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 23/12/1978 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/08/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/04/1968 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1967 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/07/1978 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 09/03/1973 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/11/1976 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/12/1964 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 22/04/1969 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/12/1974 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/07/1972 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/02/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/04/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/08/1982 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 67 kg |
| Data ur. | 21/07/1979 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 25/07/1966 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 09/02/1957
Wiek 42 lat
Przyszedł : 05/11/1996
Odszedł : 10/09/2001
Success rate in this team:
34 %
Success rate since the beginning of his career:
34 %
Pracownicy
| Richard Money | Przyszedł : 19/05/1998 |
| Odszedł : 03/06/2002 | |
| Jim Blyth | Przyszedł : 05/11/1996 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 10/09/2001 |
| Andy Thorn | Przyszedł : 01/08/1998 |
| Skaut | Odszedł : 01/07/2004 |
Lista spotkań
| 01/05 | 01/05/1999 | Premier LeaguePL | 36. Kolejka36K | Coventry | ![]() | 2 1 | ![]() | Wimbledon FC | |
| 08/05 | 08/05/1999 | Premier LeaguePL | 37. Kolejka37K | Derby County | ![]() | 0 0 | ![]() | Coventry | |
| 16/05 | 16/05/1999 | Premier LeaguePL | 38. Kolejka38K | Coventry | ![]() | 2 2 | ![]() | Leeds United |
Podsumowanie rozgrywek 1998/1999Ostatnio zaktualizowane 24/05/2026 o 13:52
Premier League | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 11 | 9 | 18 | 39 | 51 | -12 |
League Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 |
FA Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 44 | 15 | 9 | 20 | 55 | 55 | 0 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/06 | 01/06/1998 | ![]() | John Salako | Bolton | Powrót z wypożyczenia |
| 04/06 | 04/06/1998 | ![]() | J.-G. Wallemme | Lens | |
| 19/06 | 19/06/1998 | ![]() | Ian Brightwell | Man City | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/1998 | ![]() | Rob Betts | Doncaster | |
| 01/07 | 01/07/1998 | ![]() | Gary McSheffrey | ||
| 01/08 | 01/08/1998 | ![]() | P. Clément | RC Genk | 875 Tys.€ |
| 07/08 | 07/08/1998 | ![]() | Paul Hall | Portsmouth | 450 Tys.€ |
| 07/08 | 07/08/1998 | ![]() | Robert Jarni | Real Betis | |
| 18/08 | 18/08/1998 | ![]() | Rob Miller | West Ham | |
| 26/08 | 26/08/1998 | ![]() | Marc Edworthy | Palace | 1.8 Mln€ |
| 01/10 | 01/10/1998 | ![]() | Steve Froggatt | Wolves | 2.7 Mln€ |
| 01/12 | 01/12/1998 | ![]() | Laurent Delorge | Gent | 1.9 Mln€ |
| 17/12 | 17/12/1998 | ![]() | John Aloisi | Portsmouth | 1 Mln€ |
| 30/12 | 30/12/1998 | ![]() | S. Gioacchini | Venezia | |
| 13/01 | 13/01/1999 | ![]() | Muhamed Konjic | AS Monaco | 3 Mln€ |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 20/11 | 20/11/1998 | ![]() | Darren Jackson | Celtic | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 19/05 | 19/05/1998 | ![]() | Richard Money | Aston Villa | |
| 01/08 | 01/08/1998 | ![]() | Andy Thorn | Tranmere | Skaut |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 19/05 | 19/05/1998 | ![]() | Martin Johansen | Lyngby | |
| 01/07 | 01/07/1998 | ![]() | Luke Prince | Aston Villa U-23 | |
| 08/07 | 08/07/1998 | ![]() | John Salako | Fulham | Wolny Transfer |
| 16/07 | 16/07/1998 | ![]() | Viorel Moldovan | Fenerbahçe | 4.2 Mln€ |
| 01/08 | 01/08/1998 | ![]() | Adam Willis | Swindon Town | Wolny Transfer |
| 15/08 | 15/08/1998 | ![]() | Robert Jarni | Real Madrid | |
| 02/10 | 02/10/1998 | ![]() | Simon Haworth | Wigan | 900 Tys.€ |
| 05/11 | 05/11/1998 | ![]() | Dion Dublin | Aston Villa | 8.6 Mln€ |
| 30/12 | 30/12/1998 | ![]() | J.-G. Wallemme | Sochaux | |
| 17/01 | 17/01/1999 | ![]() | Darren Jackson | Celtic | Powrót z wypożyczenia |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 25/01 | 25/01/1999 | ![]() | Gavin Strachan | Dundee FC | Wypożyczenie |
| 18/02 | 18/02/1999 | ![]() | Paul Hall | Bury FC | Wypożyczenie |
| 19/02 | 19/02/1999 | ![]() | John Eustace | Dundee U | Wypożyczenie |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 29/05/2026 o 18:03
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
16%
58%
37%
Wszystkie rozgrywki
14%
52%
34%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
26%
11%
18%
Wszystkie rozgrywki
33%
17%
25%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
37%
45%
Wszystkie rozgrywki
52%
43%
48%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
58%
37%
47%
Wszystkie rozgrywki
62%
39%
50%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
37%
53%
45%
Wszystkie rozgrywki
33%
52%
43%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
47
39
47
Wszystkie rozgrywki
47
38
44
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
55
42
55
Wszystkie rozgrywki
55
41
47
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 4 times | 4 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 3 times |
| 1 - 5 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 7 - 0 | 0 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 7 times | 8 times |
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 3 times | 4 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
63.64%
27.27%
9.09%
Na wyjeździe
42.86%
14.29%
42.86%
Razem
55.56%
22.22%
22.22%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
69.23%
23.08%
7.69%
Na wyjeździe
55.56%
11.11%
33.33%
Razem
63.64%
18.18%
18.18%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
14.29%
28.57%
57.14%
Na wyjeździe
100%
Razem
5.88%
11.76%
82.35%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
14.29%
28.57%
57.14%
Na wyjeździe
100%
Razem
5.26%
10.53%
84.21%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
27%
57%
15%
25
52
14
Min./Mecz
12%
52%
36%
10
47
33
Min./Mecz
19%
55%
26%
18
49
23
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
29%
57%
14%
27
51
12
Min./Mecz
17%
48%
35%
15
43
32
Min./Mecz
23%
52%
25%
21
47
22
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 29/05/2026 o 18:03
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 23:44
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Darren Huckerby - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 11 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Darren Huckerby - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 4 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Darren Huckerby - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 9 | 11 |
| Najlepszy strzelec : George Boateng - 6 Gole | ||
| 61 - 75 | 14 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Noel Whelan - 11 Gole | ||
| 76 - 90 | 11 | 14 |
| Najlepszy strzelec : Paul Telfer - 6 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 24/05/2026 o 02:51
| 8 | ![]() | Wimbledon FC | 1.32 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Blackburn | 1.54 pkt./m. |
| 10 | ![]() | S Wednesday | 1.39 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Everton | 1.25 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Newcastle United | 1.6 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Coventry | 1.18 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Southampton | 1.18 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Nottingham | 1.43 pkt./m. |
| 16 | ![]() | West Ham | 1.43 pkt./m. |
| 17 | ![]() | QPR | 1.26 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Manchester City | 1.33 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 03:33
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 29/05/2026 o 18:03
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 5 | 3 |
| Liga | 2 | 5 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 5 | 7 |
| Liga | 3 | 7 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 9 | 8 |
| Liga | 5 | 7 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 2 | 3 |
| Liga | 6 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 3 | 7 |
| Liga | 6 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 9 | 8 |
| Liga | 4 | 11 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 4 |
| Liga | 1 | 3 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 29/05/2026 o 18:03
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 1 | |
| Liga | 6 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table




























































Komentarze