Inter Turku 2012
Kadra Inter Turku 2012
Bramkarze
| Data ur. | 15/03/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 93 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/06/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/02/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 93 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/05/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 84 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 03/10/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 25/03/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m91 |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 95 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/02/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/08/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m83 |
Display stats
| Data ur. | 27/05/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/04/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/11/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/07/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 07/07/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 10/02/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/10/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
Display stats
| Data ur. | 27/04/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/07/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/05/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/06/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/12/1994 |
| Wiek | 17 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/12/1995 |
| Wiek | 16 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/05/1993 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 07/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/06/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 01/12/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 27/09/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/05/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Trener
Success rate in this team:
45 %
Success rate since the beginning of his career:
45 %
Lista spotkań
| 19/10 | 19/10/2012 | VeikkausliigaV | 31. Kolejka31K | FC Haka | ![]() | 1 2 | ![]() | Inter Turku | |
| 22/10 | 22/10/2012 | VeikkausliigaV | 32. Kolejka32K | Inter Turku | ![]() | 0 0 | ![]() | TPS | |
| 27/10 | 27/10/2012 | VeikkausliigaV | 33. Kolejka33K | Honka | ![]() | 3 0 | ![]() | Inter Turku |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2012Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 21:28
Veikkausliiga | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 33 | 17 | 7 | 9 | 57 | 42 | 15 |
Liigacup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 7 | 9 |
Suomen Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 |
(C3) Europa League | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | -5 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 44 | 22 | 9 | 13 | 75 | 57 | 18 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 31/12 | 31/12/2011 | ![]() | Eemeli Reponen | LoPa | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Matias Louanto | ||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | I. Sirbiladze | Jaro | |
| 25/01 | 25/01/2012 | ![]() | Pim Bouwman | NAC Breda | |
| 01/06 | 01/06/2012 | ![]() | Blend Miftari | ||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Toni Viljanen | ||
| 06/08 | 06/08/2012 | ![]() | Stef Doedée | Dordrecht | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 30/08 | 30/08/2012 | ![]() | F. F. Obilor | RoPS | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Toni Kallio | Ilves | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Thomas Kaplas | Aabo | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Mika Mäkitalo | Lahti | |
| 05/01 | 05/01/2012 | ![]() | Tero Mäntylä | Ludogorets | |
| 10/01 | 10/01/2012 | ![]() | Timo Furuholm | Düsseldorf | Wolny Transfer |
| 09/03 | 09/03/2012 | ![]() | D. Abramovic | HNK Gorica | |
| 09/06 | 09/06/2012 | ![]() | Frank Jonke | Jaro | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Andrey Almeida | Alecrim | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Federico Scoppa | Defensores de Belgrano Villa Ramallo | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Daniel Osinachi | Aabo | Wypożyczenie |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:00
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
12%
25%
18%
Wszystkie rozgrywki
22%
19%
20%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
35%
44%
39%
Wszystkie rozgrywki
35%
43%
39%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
63%
58%
Wszystkie rozgrywki
52%
62%
57%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
71%
56%
64%
Wszystkie rozgrywki
65%
57%
61%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
24%
31%
27%
Wszystkie rozgrywki
30%
33%
32%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
36
32
36
Wszystkie rozgrywki
36
37
37
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
52
33
46
Wszystkie rozgrywki
46
37
42
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
| 5 - 0 | 0 times | 1 times |
| 2 - 0 | 4 times | 5 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 2 - 2 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 5 | 0 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 2 times |
| 2 - 3 | 0 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 3 times | 4 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 6 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
83.33%
16.67%
Na wyjeździe
55.56%
11.11%
33.33%
Razem
71.43%
14.29%
14.29%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
80%
20%
Na wyjeździe
58.33%
16.67%
25%
Razem
70.37%
18.52%
11.11%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
25%
25%
50%
Na wyjeździe
20%
80%
Razem
22.22%
11.11%
66.67%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
14.29%
14.29%
71.43%
Na wyjeździe
28.57%
71.43%
Razem
21.43%
7.14%
71.43%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
45%
42%
13%
40
38
12
Min./Mecz
29%
45%
26%
26
40
23
Min./Mecz
37%
43%
19%
34
39
18
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
39%
40%
21%
35
36
19
Min./Mecz
29%
50%
21%
26
45
19
Min./Mecz
34%
45%
21%
31
40
19
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:00
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 07:11
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 11 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Irakli Sirbiladze - 8 Gole | ||
| 16 - 30 | 7 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Mika Ojala - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 11 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Severi Paajanen - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 17 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Irakli Sirbiladze - 11 Gole | ||
| 61 - 75 | 11 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Irakli Sirbiladze - 11 Gole | ||
| 76 - 90 | 18 | 19 |
| Najlepszy strzelec : Mika Ojala - 22 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 04:38
| 1 | ![]() | HJK Helsinki | 1.92 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Inter Turku | 1.58 pkt./m. |
| 3 | ![]() | FC Haka | 1.57 pkt./m. |
| 4 | ![]() | TPS | 1.54 pkt./m. |
| 5 | ![]() | MyPa-47 | 1.48 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Honka | 1.69 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Tampere United | 1.73 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Lahti | 1.48 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Jaro | 1.12 pkt./m. |
| 10 | ![]() | IFK Mariehamn | 1.35 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:50
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:00
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 4 | 3 |
| Liga | 5 | 3 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 5 | 2 |
| Liga | 1 | 5 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 6 | 5 |
| Liga | 2 | 5 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 12 | 12 |
| Liga | 6 | 11 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 10 | 4 | 7 |
| Liga | 9 | 4 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 10 | 10 | 18 |
| Liga | 9 | 6 | 13 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 6 | 5 |
| Liga | 4 | 5 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:00
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | ||
| Liga | 2 |





Portraits
Table













































Komentarze