Start 2014
Kadra Start 2014
Bramkarze
| Data ur. | 11/06/1982 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 91 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/09/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m87 |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1995 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 05/04/1980 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/03/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/03/1987 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m95 |
Display stats
| Data ur. | 19/12/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 92 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/01/1985 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/12/1989 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 04/12/1995 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 10/01/1990 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/02/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 30/06/1980 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/09/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/12/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Display stats
| Data ur. | 04/03/1988 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/11/1981 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/02/1992 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1991 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/06/1995 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 05/04/1995 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Data ur. | 25/11/1997 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 06/11/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 17/04/1998 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/09/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/03/1996 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1987 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m86 |
Display stats
| Data ur. | 09/03/1994 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 23/03/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 17/11/1967
Wiek 46 lat
Przyszedł : 10/07/2011
Odszedł : 07/09/2015
Success rate in this team:
45 %
Success rate since the beginning of his career:
44 %
Pracownicy
| Mattias Andersson | Przyszedł : 01/01/2014 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 04/05/2016 |
| Erik Ruthford Pedersen | Przyszedł : 01/01/1997 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 31/12/2017 |
Lista spotkań
| 26/10 | 26/10/2014 | TippeligaenT | 28. Kolejka28K | Lilleström | ![]() | 4 1 | ![]() | Start | |
| 02/11 | 02/11/2014 | TippeligaenT | 29. Kolejka29K | Start | ![]() | 3 3 | ![]() | Sandnes Ulf | |
| 09/11 | 09/11/2014 | TippeligaenT | 30. Kolejka30K | Vaalerenga | ![]() | 1 0 | ![]() | Start |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2014Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 01:34
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 10 | 5 | 15 | 47 | 60 | -13 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 13 | 5 | 16 | 59 | 64 | -5 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 05/12 | 05/12/2013 | ![]() | Robert Sandnes | Stjarnan | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Kristoffer Ajer | ||
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Alexander Lind | Donn | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | J. O. Norheim | Flöy | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | M. Rasmussen | Aalesund | |
| 14/02 | 14/02/2014 | ![]() | Jon Hodnemyr | Vindbjart | |
| 07/03 | 07/03/2014 | ![]() | F. Paniagua | UCR | |
| 13/03 | 13/03/2014 | ![]() | Zlatko Tripic | Molde | |
| 31/03 | 31/03/2014 | ![]() | Markus Berger | Free | |
| 01/07 | 01/07/2014 | ![]() | L.-J. Salvesen | ||
| 12/08 | 12/08/2014 | ![]() | Seyi Olofinjana | Free | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 27/08 | 27/08/2014 | ![]() | P. V. Heigre | Viking B | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | M. Andersson | Odd | Asystent Trenera |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 05/12 | 05/12/2013 | ![]() | M. Heikkinen | HJK Helsinki | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Alain Delgado | Jerv | |
| 17/01 | 17/01/2014 | ![]() | Christian Tveit | HJK Helsinki | |
| 21/01 | 21/01/2014 | ![]() | Sondre Tronstad | Huddersfield | |
| 01/02 | 01/02/2014 | ![]() | M. Rasmussen | Herd | |
| 07/02 | 07/02/2014 | ![]() | Samuel Dirscher | Strömmen | |
| 20/06 | 20/06/2014 | ![]() | Markus Berger | Ural | Wolny Transfer |
| 15/07 | 15/07/2014 | ![]() | Babacar Sarr | Sogndal | |
| 31/08 | 31/08/2014 | ![]() | J. Christensen | Vigör | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 18/02 | 18/02/2014 | ![]() | Alexander Jones | Vindbjart | Wypożyczenie |
| 18/02 | 18/02/2014 | ![]() | Omar Markovic | Lyngdal | Wypożyczenie |
| 21/03 | 21/03/2014 | ![]() | Joachim Eriksen | Vindbjart | Wypożyczenie |
| 25/07 | 25/07/2014 | ![]() | A. Castro | Sarpsborg | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Birger Madsen | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 02:15
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
13%
13%
Wszystkie rozgrywki
13%
11%
12%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
0%
7%
3%
Wszystkie rozgrywki
6%
11%
9%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
73%
73%
73%
Wszystkie rozgrywki
75%
78%
76%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
33%
73%
53%
Wszystkie rozgrywki
38%
72%
56%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
67%
27%
47%
Wszystkie rozgrywki
63%
28%
44%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
49
35
46
Wszystkie rozgrywki
46
39
42
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
39
50
39
Wszystkie rozgrywki
39
47
43
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 0 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 4 times | 5 times |
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 2 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
60%
20%
20%
Na wyjeździe
45.45%
54.55%
Razem
50%
6.25%
43.75%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
66.67%
16.67%
16.67%
Na wyjeździe
53.85%
46.15%
Razem
57.89%
5.26%
36.84%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
20%
30%
50%
Na wyjeździe
25%
75%
Razem
14.29%
28.57%
57.14%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
20%
30%
50%
Na wyjeździe
20%
80%
Razem
13.33%
26.67%
60%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
18%
42%
39%
17
38
36
Min./Mecz
29%
48%
24%
26
43
21
Min./Mecz
24%
45%
32%
21
40
28
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
23%
40%
37%
21
36
33
Min./Mecz
29%
46%
25%
26
42
23
Min./Mecz
26%
43%
31%
23
39
28
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 02:15
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 01:34
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 8 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Zlatko Tripic - 4 Gole | ||
| 16 - 30 | 6 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Ernest Asante - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 8 | 14 |
| Najlepszy strzelec : Rolf Vikstöl - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Espen Börulfsen - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 12 | 12 |
| Najlepszy strzelec : M. Vilhjálmsson - 7 Gole | ||
| 76 - 90 | 20 | 15 |
| Najlepszy strzelec : Alejandro Castro - 7 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:50
| 7 | ![]() | Strömsgodset | 1.57 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Odd | 1.5 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Tromsö | 1.5 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Stabaek | 1.55 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Aalesund | 1.38 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Start | 1.44 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Fredrikstad | 1.36 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Haugesund | 1.47 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Bodö/Glimt | 1.52 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Sogndal | 1.41 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Sandefjord | 1.51 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 09:57
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 02:15
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 3 | 5 |
| Liga | 5 | 3 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 16 | 10 |
| Liga | 5 | 13 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 3 | 4 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | 12 | 20 |
| Liga | 10 | 10 | 18 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 10 | 10 | 13 |
| Liga | 15 | 11 | 23 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 02:15
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 16 | 1 | |
| Liga | 13 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | ||
| Liga | 10 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 10 | 3 | 6 |
| Liga | 15 | 3 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table



























































Komentarze