Start 2002
Kadra Start 2002
Bramkarze
| Data ur. | 18/06/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 89 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 05/03/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 07/11/1977 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 86 kg |
| Data ur. | 06/06/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 05/08/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 60 kg |
| Data ur. | 28/08/1981 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 28/11/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 16/07/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 20/01/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m67 |
| Waga | 65 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 23/04/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 92 kg |
| Data ur. | 27/11/1977 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 21/01/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Trener
Trener
Data ur. 14/09/1955
Wiek 46 lat
Przyszedł : 01/07/2002
Odszedł : 01/11/2002
Success rate in this team:
8 %
Success rate since the beginning of his career:
52 %
Trener
Data ur. 08/03/1963
Wiek 39 lat
Przyszedł : 01/01/1999
Odszedł : 01/07/2002
Success rate in this team:
38 %
Success rate since the beginning of his career:
40 %
Pracownicy
| Erik Ruthford Pedersen | Przyszedł : 01/01/1997 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 31/12/2017 |
Lista spotkań
| 06/10 | 06/10/2002 | TippeligaenT | 24. Kolejka24K | Start | ![]() | 0 2 | ![]() | Bryne | |
| 20/10 | 20/10/2002 | TippeligaenT | 25. Kolejka25K | Vaalerenga | ![]() | 4 0 | ![]() | Start | |
| 27/10 | 27/10/2002 | TippeligaenT | 26. Kolejka26K | Start | ![]() | 0 3 | ![]() | Bodö/Glimt |
Podsumowanie rozgrywek 2002Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 02:43
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 2 | 5 | 19 | 21 | 72 | -51 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Jukka Hakala | Silkeborg | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | D. Jankulovski | AIK Solna | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | S. Pedersen | IFK Göteborg | 300 Tys.€ |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Marius Johnsen | ||
| 01/08 | 01/08/2002 | ![]() | G. R. Helgason | Valur | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | R. Beniusis | Inkaras | Wypożyczenie |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Morten Knutsen | Rosenborg | Wypożyczenie |
| 01/04 | 01/04/2002 | ![]() | Morten Larsen | Aalborg | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | G. Thordarson | Free | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 31/12 | 31/12/2001 | ![]() | A. Ottosson | Osters IF | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Haraldsen | Oslo City | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Marek Lemsalu | Bryne | |
| 01/04 | 01/04/2002 | ![]() | Roger Risholt | Fredrikstad | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | R. Beniusis | Inkaras | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Morten Larsen | Aalborg | |
| 29/08 | 29/08/2002 | ![]() | Ousmane Nyan | AC Ajaccio | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | T. A. Dahlum | Retired | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Terje Ellingsen | Retired | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Andreas Evjen | Retired | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Thomas Gill | Retired | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Halvorsen | Sogndal | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 08:17
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
38%
54%
46%
Wszystkie rozgrywki
38%
54%
46%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
8%
15%
12%
Wszystkie rozgrywki
8%
15%
12%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
62%
54%
58%
Wszystkie rozgrywki
62%
54%
58%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 7 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 6 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 7 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 08:17
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 04:18
| 9 | ![]() | Vaalerenga | 1.46 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Moss | 1.41 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Strömsgodset | 1.46 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Kongsvinger | 1.2 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Odd | 1.71 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Start | 1.29 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Sogndal | 1.45 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Lyn Oslo | 1.51 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Bryne | 1.4 pkt./m. |
| 18 | ![]() | HamKam | 1.39 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Skeid | 1.28 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 15:05
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 08:17
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 8 | 8 |
| Liga | 4 | 8 | 8 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 6 | 8 | 11 |
| Liga | 6 | 8 | 11 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 12 | 12 |
| Liga | 5 | 12 | 12 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 4 | 4 |
| Liga | 3 | 4 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 8 | 11 |
| Liga | 6 | 8 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 08:17
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 4 | 8 | 8 |
| Liga | 4 | 8 | 8 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 6 | 8 | 11 |
| Liga | 6 | 8 | 11 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 12 | 8 |
| Liga | 4 | 12 | 8 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 8 | 11 |
| Liga | 6 | 8 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table



































Komentarze