Navibank Saigon 2012
Kadra Navibank Saigon 2012
Bramkarze
| Data ur. | 12/07/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
| Data ur. | 30/09/1977 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m98 |
| Waga | 92 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/09/1981 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 07/02/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m92 |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/09/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/08/1984 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/01/1984 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 26/06/1984 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 29/05/1985 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/02/1982 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
| Data ur. | 26/05/1980 |
| Wiek | 32 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/08/1986 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/11/1987 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 07/10/1981 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/06/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/11/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 01/08/1994 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Data ur. | 23/04/1982 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/11/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/11/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/12/1986 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 10/09/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/06/1987 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 20/10/1978 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 25/02/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
Display stats
| Data ur. | 03/08/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Display stats
| Data ur. | 15/04/1984 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
30 %
Success rate since the beginning of his career:
39 %
Lista spotkań
| 05/08 | 05/08/2012 | Eximbank V-LeagueEVL | 24. Kolejka24K | Da Nang | ![]() | 0 0 | ![]() | Navibank Saigon | |
| 12/08 | 12/08/2012 | Eximbank V-LeagueEVL | 25. Kolejka25K | Navibank Saigon | ![]() | 4 1 | ![]() | Ha Noi FC | |
| 19/08 | 19/08/2012 | Eximbank V-LeagueEVL | 26. Kolejka26K | Kien Giang | ![]() | 2 0 | ![]() | Navibank Saigon |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2012Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 19:31
Eximbank V-League | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 8 | 11 | 7 | 32 | 30 | 2 |
AFC Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 12 | -2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 10 | 12 | 10 | 42 | 42 | 0 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 20/12 | 20/12/2011 | ![]() | Viet Cuong Doan | HAGL | |
| 20/12 | 20/12/2011 | ![]() | V. N. Nguyen | Dong Thap | |
| 20/12 | 20/12/2011 | ![]() | Ricardinho | Pattaya | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Kien Trung Dinh | Wolny Transfer | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | H. P. Dinh Vu | ||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Duc Nghia Huynh | Khanh Hoa | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | M. T. Nguyen | Bình Duong | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Nguyen Huynh | SLNA | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 25/03 | 25/03/2012 | ![]() | Willis Plaza | Jabloteh | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Van Tien Hoang | Unknown | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | C. Ntambi | An Giang | |
| 01/04 | 01/04/2012 | ![]() | Anh Tuan Nguyen | Hai Phong | Wolny Transfer |
| 09/07 | 09/07/2012 | ![]() | Nirut Surasiang | Glass | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | Van Hai Truong | Retired | Wolny Transfer |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/05 | 01/05/2012 | ![]() | Ricardinho | Free | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 07:52
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
23%
31%
27%
Wszystkie rozgrywki
19%
38%
28%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
38%
15%
27%
Wszystkie rozgrywki
31%
19%
25%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
46%
31%
38%
Wszystkie rozgrywki
56%
31%
44%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
38%
46%
42%
Wszystkie rozgrywki
44%
38%
41%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
46%
46%
46%
Wszystkie rozgrywki
44%
50%
47%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
43
48
41
Wszystkie rozgrywki
41
49
45
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
34
55
37
Wszystkie rozgrywki
37
50
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 2 times | 3 times |
| 4 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 times | 5 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 3 times |
| 6 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
33.33%
50%
16.67%
Razem
63.64%
27.27%
9.09%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
85.71%
14.29%
Na wyjeździe
33.33%
50%
16.67%
Razem
61.54%
23.08%
15.38%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
16.67%
50%
33.33%
Na wyjeździe
33.33%
66.67%
Razem
8.33%
41.67%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
28.57%
42.86%
28.57%
Na wyjeździe
25%
75%
Razem
13.33%
33.33%
53.33%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
24%
57%
19%
22
51
17
Min./Mecz
22%
56%
23%
20
50
20
Min./Mecz
23%
56%
21%
21
51
19
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
28%
54%
18%
25
49
16
Min./Mecz
18%
55%
28%
16
49
25
Min./Mecz
23%
55%
23%
21
49
20
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 07:52
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 16:25
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 4 | 6 |
| 16 - 30 | 4 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Willis Plaza - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 10 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Willis Plaza - 5 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 7 |
| Najlepszy strzelec : John Edison Fonseca - 6 Gole | ||
| 61 - 75 | 9 | 6 |
| Najlepszy strzelec : John Edison Fonseca - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 10 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Tai Em Phan Van - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 02:58
| 5 | ![]() | HAGL | 1.41 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Becamex HCMC | 1.4 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Khanh Hoa | 1.37 pkt./m. |
| 8 | ![]() | The Vissai | 1.36 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Thanh Hoa | 1.24 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Navibank Saigon | 1.14 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Hai Phong | 1.14 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Long An | 1.4 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Hoa Phat Ha Noi | 1.31 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Xuan Thanh | 1.77 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Kien Giang | 1.23 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 21:02
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 07:52
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 9 | 7 |
| Liga | 3 | 6 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 3 | 7 |
| Liga | 10 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 5 | 7 |
| Liga | 3 | 6 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 9 | 7 |
| Liga | 3 | 9 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 07:52
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | ||
| Liga | 10 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table



































Komentarze