Wasquehal 1997/1998
Kadra Wasquehal 1997/1998
Bramkarze
| Data ur. | 28/11/1968 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/03/1979 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 27/12/1972 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 13/12/1969 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/06/1970 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/05/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/04/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/02/1970 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/06/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 13/08/1971 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/04/1971 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/08/1966 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 09/02/1967 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/11/1969 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/05/1968 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/08/1974 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/04/1969 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/11/1967 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/09/1976 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/08/1964 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/08/1972 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/11/1969 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 05/12/1972 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/01/1969 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/12/1979 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 25/09/1978 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 04/02/1970 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/05/1971 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
42 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Pracownicy
| Dominique Carlier | Przyszedł : 01/07/1997 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/1998 |
| Claude Strassel | Przyszedł : 01/07/1993 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2001 |
| Bernard Docquiert | Przyszedł : 01/07/1995 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 30/06/1998 |
Lista spotkań
| 29/04 | 29/04/1998 | Division 2D2 | 40. Kolejka40K | Gueugnon | ![]() | 2 1 | ![]() | Wasquehal | |
| 05/05 | 05/05/1998 | Division 2D2 | 41. Kolejka41K | Wasquehal | ![]() | 2 0 | ![]() | Amiens | |
| 08/05 | 08/05/1998 | Division 2D2 | 42. Kolejka42K | Mulhouse | ![]() | 1 2 | ![]() | Wasquehal |
Podsumowanie rozgrywek 1997/1998Ostatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:34
Division 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 42 | 14 | 9 | 19 | 49 | 63 | -14 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Coupe de la Ligue | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 45 | 15 | 9 | 21 | 52 | 68 | -16 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | J.-J. Allais | St. Tampon | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | L. Bonadéi | Toulon | |
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Boualem Merrir | ||
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Sheriff N'Gom | ||
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | P. Scrimenti | Charleville | |
| 31/07 | 31/07/1997 | ![]() | Léandre Chouya | Amiens | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | D. Carlier | Châtellerault | Asystent Trenera |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1997 | ![]() | Laurent Pujadas | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:35
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
10%
48%
29%
Wszystkie rozgrywki
13%
45%
29%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
19%
10%
14%
Wszystkie rozgrywki
17%
14%
16%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
57%
52%
55%
Wszystkie rozgrywki
61%
50%
56%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
57%
24%
40%
Wszystkie rozgrywki
52%
27%
40%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
43%
67%
55%
Wszystkie rozgrywki
48%
64%
56%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
37
55
36
Wszystkie rozgrywki
36
54
43
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
30
42
28
Wszystkie rozgrywki
28
42
35
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 5 times | 5 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 3 times |
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 5 times | 5 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 6 times | 6 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
66.67%
25%
8.33%
Na wyjeździe
20%
40%
40%
Razem
52.94%
29.41%
17.65%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
66.67%
25%
8.33%
Na wyjeździe
33.33%
33.33%
33.33%
Razem
55.56%
27.78%
16.67%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
44.44%
11.11%
44.44%
Na wyjeździe
7.14%
7.14%
85.71%
Razem
21.74%
8.7%
69.57%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
36.36%
9.09%
54.55%
Na wyjeździe
7.14%
7.14%
85.71%
Razem
20%
8%
72%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
24%
54%
22%
22
49
20
Min./Mecz
6%
56%
38%
5
51
34
Min./Mecz
15%
55%
30%
13
50
27
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
22%
52%
26%
20
47
23
Min./Mecz
8%
56%
36%
7
50
32
Min./Mecz
15%
54%
31%
14
49
28
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:35
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 07:42
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 7 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Reynald Debaets - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 7 | 8 |
| Najlepszy strzelec : William Loko - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 7 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Frédéric Cadiou - 6 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 14 |
| Najlepszy strzelec : Jean-Jacques Allais - 5 Gole | ||
| 61 - 75 | 9 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Jean-Jacques Allais - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 17 | 14 |
| Najlepszy strzelec : Frédéric Cadiou - 9 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 18:27
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:35
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 1 | 2 |
| Liga | 5 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 5 | 3 |
| Liga | 2 | 5 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 7 | 7 |
| Liga | 3 | 14 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 7 | 7 |
| Liga | 7 | 7 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 2 | 5 |
| Liga | 8 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 12 | 2 | 5 |
| Liga | 12 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 11 | 10 | 20 |
| Liga | 10 | 10 | 19 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:35
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 12 | 2 | 4 |
| Liga | 12 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 1 | |
| Liga | 5 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table






































Komentarze