Viry-Châtillon 2002/2003
Kadra Viry-Châtillon 2002/2003
Bramkarze
| Data ur. | 09/03/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 20/10/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/06/1974 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/12/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/09/1972 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/06/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 08/06/1974 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/01/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/01/1985 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 65 kg |
| Data ur. | 04/11/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/10/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/04/1974 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/08/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Waga | 58 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 19/04/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/07/1978 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/01/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/11/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 26/09/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/03/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/05/1974 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 12/12/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/01/1979 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/01/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/12/1978 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Display stats
| Data ur. | 02/01/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/10/1979 |
| Wiek | 23 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 09/02/1977 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 22/01/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/05/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/09/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 13/04/1958
Wiek 45 lat
Przyszedł : 01/07/1998
Odszedł : 01/12/2003
Success rate in this team:
31 %
Success rate since the beginning of his career:
35 %
Lista spotkań
| 09/05 | 09/05/2003 | NationalN | 36. Kolejka36K | Trélissac | ![]() | 3 4 | ![]() | Viry-Châtillon | |
| 16/05 | 16/05/2003 | NationalN | 37. Kolejka37K | Martigues | ![]() | 0 0 | ![]() | Viry-Châtillon | |
| 23/05 | 23/05/2003 | NationalN | 38. Kolejka38K | Viry-Châtillon | ![]() | 2 2 | ![]() | Dijon |
Podsumowanie rozgrywek 2002/2003Ostatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 08:11
National | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 8 | 15 | 15 | 36 | 51 | -15 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 40 | 9 | 15 | 16 | 38 | 54 | -16 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | H. Aït-Ahmed | Tirlemont | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Bina Ajuwa | Felgueiras | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Adama Ballo | Le Mée | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Xavier Barrau | Walsall | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Gérard Bokuma | libre | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | A. Duperoux | Sedan B | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Farid Houacine | Paris SG B | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | C. Kambou Sié | Obuasi Goldfields | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Gérald Milton | Cosmo | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | A. Seydi | Alost | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Mokhtar Tabti | FCM Aubervilliers | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Kenny Vigier | Martigues | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Robert Wallon | Vaduz | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Bagdad Yakhou | Grenoble B | |
| 15/10 | 15/10/2002 | ![]() | Yassini Jardini | Paris SG B | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | P. R. N'Gomoé | Reims | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Mohamed Bachiri | Le Mée | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | H. Boumezoued | Le Mée | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Coustillet | Brétigny | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | A. Doufene | Sénart-Moissy | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | P. R. N'Gomoé | Reims | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Julien Renvoyé | Issy | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Ugo Robard | Bulle | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Telha | inconnu | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | N. Yvanaski | Brétigny | |
| 01/10 | 01/10/2002 | ![]() | C. Anelka | Hull Town | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Mounir Jalliti | Issy | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Patty Badjoko | libre | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 21:35
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
26%
58%
42%
Wszystkie rozgrywki
26%
52%
40%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
21%
21%
21%
Wszystkie rozgrywki
21%
24%
23%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
26%
37%
Wszystkie rozgrywki
47%
29%
38%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
11%
11%
11%
Wszystkie rozgrywki
11%
10%
10%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
11%
32%
21%
Wszystkie rozgrywki
11%
33%
23%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
23
28
23
Wszystkie rozgrywki
23
38
32
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
54
44
54
Wszystkie rozgrywki
54
40
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 0 | 5 times | 5 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 2 times |
| 3 - 1 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
100%
Razem
25%
75%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
100%
Razem
25%
75%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
33.33%
66.67%
Razem
37.5%
62.5%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
28.57%
71.43%
Razem
33.33%
66.67%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
7%
85%
8%
6
77
7
Min./Mecz
4%
77%
18%
4
70
17
Min./Mecz
6%
81%
13%
5
73
12
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
7%
85%
8%
6
77
7
Min./Mecz
4%
75%
21%
3
68
19
Min./Mecz
5%
80%
15%
5
72
13
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 21:35
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 08:11
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 2 |
| 16 - 30 | 3 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Bagdad Yakhou - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 1 | 6 |
| 46 - 60 | 1 | 1 |
| 61 - 75 | 0 | 2 |
| 76 - 90 | 1 | 6 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 02:51
| 85 | ![]() | FCM Aubervilliers | 1.23 pkt./m. |
| 86 | ![]() | Dijon | 1.48 pkt./m. |
| 87 | ![]() | Rodez | 1.35 pkt./m. |
| 88 | ![]() | Cercle Dijon | 1.31 pkt./m. |
| 89 | ![]() | Avranches | 1.17 pkt./m. |
| 90 | ![]() | Viry-Châtillon | 1.28 pkt./m. |
| 91 | ![]() | Muret | 1.07 pkt./m. |
| 92 | ![]() | Romorantin | 1.49 pkt./m. |
| 93 | ![]() | Quimper CFC | 1.29 pkt./m. |
| 94 | ![]() | Beaucaire | 1.53 pkt./m. |
| 95 | ![]() | Aurillac FC | 1.52 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 18:26
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 21:35
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 4 | 3 |
| Liga | 2 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 8 | 9 | 17 |
| Liga | 8 | 12 | 17 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 4 | 6 |
| Liga | 4 | 4 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 3 | 7 |
| Liga | 8 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 5 | 9 |
| Liga | 7 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 6 | 11 |
| Liga | 8 | 8 | 11 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 2 | 3 |
| Liga | 3 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 21:35
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 1 | |
| Liga | 6 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 1 | |
| Liga | 8 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table














































Komentarze