Caen 2000/2001
Kadra Caen 2000/2001
Bramkarze
| Data ur. | 12/05/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/04/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 01/07/1972 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/09/1968 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1977 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/11/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/04/1981 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/10/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/05/1971 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/09/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 22/11/1982 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/04/1982 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/11/1975 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/11/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/08/1973 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/01/1976 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 10/04/1978 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/01/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/09/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1977 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m63 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 01/03/1969 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/01/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/05/1984 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/07/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/06/1972 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 09/12/1953
Wiek 47 lat
Przyszedł : 01/09/2000
Odszedł : 01/07/2001
Success rate in this team:
35 %
Success rate since the beginning of his career:
39 %
Trener
Data ur. 10/12/1956
Wiek 44 lat
Przyszedł : 01/11/1997
Odszedł : 01/09/2000
Success rate in this team:
35 %
Success rate since the beginning of his career:
35 %
Pracownicy
| Christophe Desbouillons | Przyszedł : 01/07/1998 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2003 |
| Guy Chambily | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Prezes | Odszedł : 01/07/2003 |
| Nasser Larguet | Przyszedł : 01/07/1998 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 01/07/2002 |
| Gabriel Calderón | Przyszedł : 01/11/1997 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 01/07/2002 |
| Alain Douville | Przyszedł : 01/07/1985 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/07/2001 |
| Thomas Pavillon | Przyszedł : 01/09/2000 |
| Trener Kondycyjny | Odszedł : 01/07/2002 |
| Guy David | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 30/09/2001 |
| Daniel Jeandupeux | Przyszedł : 01/07/1997 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 01/07/2000 |
| Alain Plet | Przyszedł : 01/07/1990 |
| Dyrektor Marketingu | Odszedł : 01/07/2000 |
| Frank Dechaume | Przyszedł : 01/07/1998 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2014 |
| Sébastien Bannier | Przyszedł : 01/07/1995 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2000 |
| Philippe Montanier | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Dyrektor Administracyjny | Odszedł : 01/04/2001 |
Lista spotkań
| 28/04 | 28/04/2001 | Division 2D2 | 36. Kolejka36K | Le Mans | ![]() | 1 1 | ![]() | Caen | |
| 11/05 | 11/05/2001 | Division 2D2 | 37. Kolejka37K | Caen | ![]() | 4 0 | ![]() | Angers | |
| 18/05 | 18/05/2001 | Division 2D2 | 38. Kolejka38K | Cannes | ![]() | 2 0 | ![]() | Caen |
Podsumowanie rozgrywek 2000/2001Ostatnio zaktualizowane 28/04/2026 o 05:21
Division 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 11 | 10 | 17 | 38 | 53 | -15 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 |
Coupe de la Ligue | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 41 | 12 | 10 | 19 | 44 | 58 | -14 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | O. Bogaczyk | Lens | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | N. Esceth-N'Zi | Gueugnon | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | David Garcion | Guingamp | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | C. Le Grix | Lorient | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | F. Viseux | Lille | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Marc Zanotti | Bordeaux | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Guy David | Nice | Dyrektor Sportowy |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | P. Montanier | Saint-Étienne | Dyrektor Administracyjny |
| 01/09 | 01/09/2000 | ![]() | J.-L. Gasset | Wolny | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | S. Harchèche | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Bernard Mendy | Paris SG | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Jérôme Rothen | ATAC | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Arnaud Tanguy | Racing Paris | |
| 19/03 | 19/03/2001 | ![]() | Seyni N'Diaye | Tranmere | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Olivier Bellisi | Louhans-Csx | Wypożyczenie |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Kamel Ouejdide | Red Star 93 | Wypożyczenie |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | D. Jeandupeux | Le Mans | Dyrektor Sportowy |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Alain Plet | ATAC | Dyrektor Marketingu |
| 01/09 | 01/09/2000 | ![]() | Pascal Théault | Wolny | Trener |
| 01/04 | 01/04/2001 | ![]() | P. Montanier | Toulouse FC | Dyrektor Administracyjny |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 01/05/2026 o 13:44
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
21%
37%
29%
Wszystkie rozgrywki
21%
32%
27%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
32%
21%
26%
Wszystkie rozgrywki
32%
23%
27%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
37%
45%
Wszystkie rozgrywki
53%
45%
49%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
42%
47%
45%
Wszystkie rozgrywki
42%
50%
46%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
53%
53%
53%
Wszystkie rozgrywki
53%
45%
49%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
46
49
46
Wszystkie rozgrywki
46
44
45
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
24
54
24
Wszystkie rozgrywki
24
50
39
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 4 times | 4 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 4 times | 4 times |
| 2 - 1 | 2 times | 3 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
75%
12.5%
12.5%
Na wyjeździe
55.56%
44.44%
Razem
64.71%
29.41%
5.88%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
75%
12.5%
12.5%
Na wyjeździe
45.45%
36.36%
18.18%
Razem
57.89%
26.32%
15.79%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
30%
70%
Na wyjeździe
10%
90%
Razem
20%
80%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
30%
70%
Na wyjeździe
10%
90%
Razem
20%
80%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
18%
45%
37%
16
40
33
Min./Mecz
23%
52%
25%
21
47
23
Min./Mecz
21%
48%
31%
19
44
28
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
18%
45%
37%
16
40
33
Min./Mecz
20%
55%
24%
18
50
22
Min./Mecz
19%
50%
30%
17
45
27
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 01/05/2026 o 13:44
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 02/05/2026 o 01:19
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Anthony Deroin - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 8 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Cyrille Watier - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 3 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Cyrille Watier - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Cyrille Watier - 4 Gole | ||
| 61 - 75 | 8 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Cyrille Watier - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 15 |
| Najlepszy strzelec : Cyrille Watier - 10 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 01/05/2026 o 02:44
| 13 | ![]() | Le Havre | 1.2 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Bastia | 1.4 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Lille | 1.36 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Saint-Étienne | 1.27 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Cannes | 1.23 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Caen | 1.33 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Toulouse FC | 1.3 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Sochaux | 1.29 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Nancy | 1.4 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Guingamp | 1.49 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Nice | 1.25 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 01/05/2026 o 07:59
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 01/05/2026 o 13:44
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 4 | 4 |
| Liga | 3 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 4 | 8 |
| Liga | 4 | 5 | 8 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 8 | 8 |
| Liga | 5 | 6 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 4 | 7 |
| Liga | 5 | 4 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 5 | 7 |
| Liga | 7 | 5 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 4 | 8 |
| Liga | 4 | 5 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 01/05/2026 o 13:44
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | ||
| Liga | 7 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table






























































Komentarze