Cobreloa 2007
Kadra Cobreloa 2007
Bramkarze
| Data ur. | 05/04/1983 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 14/08/1971 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/06/1974 |
| Wiek | 33 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1982 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Data ur. | 02/08/1986 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 71 kg |
| Data ur. | 13/04/1975 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 27/05/1984 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 22/03/1986 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/08/1973 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 17/04/1989 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/06/1984 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/06/1984 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/07/1980 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/07/1980 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 14/05/1976 |
| Wiek | 31 lat |
| Data ur. | 08/12/1978 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 16/01/1988 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 27/07/1984 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 15/04/1986 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m65 |
| Data ur. | 28/07/1974 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 19/02/1977 |
| Wiek | 30 lat |
| Data ur. | 13/11/1984 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/04/1988 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 87 kg |
| Data ur. | 20/11/1989 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 01/08/1980 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/01/1987 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 31/05/1981 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 27/09/1986 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 24/12/1979 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 15/10/1957
Wiek 49 lat
Przyszedł : 20/12/2006
Odszedł : 11/12/2007
Success rate in this team:
41 %
Success rate since the beginning of his career:
44 %
Lista spotkań
| 25/11 | 25/11/2007 | Primera DivisiónPD | 21. Kolejka21K | Cobreloa | ![]() | 3 2 | ![]() | Union Española | |
| 02/12 | 02/12/2007 | Primera DivisiónPD | Ćwierćfinały | Cobreloa | ![]() | 2 2 | ![]() | Audax Italiano | |
| 08/12 | 08/12/2007 | Primera DivisiónPD | Ćwierćfinały | Audax Italiano | ![]() | 1 0 | ![]() | Cobreloa |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2007Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 16:13
Primera División | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 42 | 18 | 13 | 11 | 81 | 55 | 26 |
| Apertura | ||||||
| Clausura | ||||||
Copa Libertadores | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 44 | 18 | 14 | 12 | 82 | 58 | 24 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Carlos Alzamora | La Serena | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | J. L. Arias | Temuco | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Jean Beausejour | Wolny | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Pablo Bolados | La Serena | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Delgado Plenkovich | Puerto Montt | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | J. Fernandes | ||
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | A. Manouchehri | Coquimbo Unido | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | C. Olguín | Melipilla | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Víctor Osorio | Coquimbo Unido | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Esteban Paredes | Morning | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Rodrigo Pérez | Alianza | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Francisco Piña | ||
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | Cristian Rios | San Martin SJ | |
| 01/01 | 01/01/2007 | ![]() | S. A. Vargas | CD Everton | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Cristian Canío | Atlante | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Felipe Flores | O'Higgins | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Daniel Giménez | Instituto | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Eric Pino | Univ. de Chile | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Rodrigo Rain | CD Everton | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Viligrón | Cobresal | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 20/12 | 20/12/2006 | ![]() | Gustavo Huerta | Wolny | Trener |
Transfers: Out
Pokój trofeów
Wicemistrzostwa/Drugie miejsca
| Primera División | 2 | 2011(Clausura)2004(Apertura) |
| Copa Libertadores | 2 | 19821981 |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 05:56
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
5%
24%
14%
Wszystkie rozgrywki
9%
23%
16%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
29%
10%
19%
Wszystkie rozgrywki
27%
9%
18%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
76%
43%
60%
Wszystkie rozgrywki
73%
41%
57%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
5%
0%
2%
Wszystkie rozgrywki
5%
0%
2%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
5%
5%
5%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
25
0
25
Wszystkie rozgrywki
25
89
57
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
65
0
41
Wszystkie rozgrywki
41
72
51
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 7 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 3 times | 3 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 times | 7 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
3%
97%
0%
2
88
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
1%
99%
0%
1
89
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
3%
94%
4%
2
84
3
Min./Mecz
0%
99%
1%
0
89
1
Min./Mecz
1%
96%
2%
1
87
2
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 05:56
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 07:28
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 0 |
| 16 - 30 | 1 | 1 |
| 31 - 45 | 0 | 0 |
| 46 - 60 | 1 | 0 |
| 61 - 75 | 0 | 2 |
| 76 - 90 | 1 | 2 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 04:56
| 1 | ![]() | Colo Colo | 2.01 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Uni. Catolica | 1.88 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Univ. de Chile | 1.79 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Cobreloa | 1.67 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Huachipato | 1.55 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Uni. Concepcion | 1.54 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Audax Italiano | 1.53 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Cobresal | 1.35 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Union Española | 1.33 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Wanderers | 1.23 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 11:38
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 05:56
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 3 |
| Liga | 5 | 1 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 9 | 4 |
| Liga | 2 | 9 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 3 | 7 |
| Liga | 7 | 3 | 8 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 15 | 3 | 7 |
| Liga | 15 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 17 | 8 | 15 |
| Liga | 18 | 8 | 15 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 9 | 14 |
| Liga | 5 | 9 | 14 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 05:56
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 6 | 2 |
| Liga | 1 | 6 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 15 | ||
| Liga | 15 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 8 | 4 |
| Liga | 2 | 8 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table

















































Komentarze