Clermont 2010/2011
Kadra Clermont 2010/2011
Bramkarze
| Data ur. | 28/12/1971 |
| Wiek | 39 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 71 kg |
| Data ur. | 15/07/1984 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/02/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 20/04/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/03/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/06/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/09/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/04/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/02/1984 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/07/1980 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/09/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/07/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 15/02/1981 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/11/1990 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/03/1986 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/04/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/08/1978 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/04/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/03/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/01/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/01/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 15/12/1980 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/07/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/09/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/06/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 18/02/1963
Wiek 48 lat
Przyszedł : 01/07/2009
Odszedł : 30/05/2012
Success rate in this team:
39 %
Success rate since the beginning of his career:
41 %
Pracownicy
| Emmanuel Gas | Przyszedł : 01/07/2009 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2024 |
| Jean-Noël Cabezas | Przyszedł : 03/02/2004 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2016 |
| Claude Michy | Przyszedł : 01/07/2005 |
| Prezes | Odszedł : 14/03/2019 |
| Éric Gelard | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Trener Bramkarzy | |
| Séverine Chapeyron | Przyszedł : 01/06/2004 |
| Fizjoterapeuta | Odszedł : 01/07/2025 |
| Olivier Chavanon | Przyszedł : 01/07/2005 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 01/07/2014 |
| Milan Ladjic | Przyszedł : 01/07/2010 |
| Dyrektor ds. sprzętu | Odszedł : 01/07/2025 |
Podsumowanie rozgrywek 2010/2011Ostatnio zaktualizowane 28/05/2026 o 04:36
Ligue 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 12 | 16 | 10 | 51 | 49 | 2 |
Coupe de la Ligue | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 3 | 8 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 44 | 16 | 16 | 12 | 67 | 56 | 11 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 25/05 | 25/05/2010 | ![]() | Cédric Lubasa | Étoile FC | Wolny Transfer |
| 08/06 | 08/06/2010 | ![]() | Alessandrini | Gueugnon | Wolny Transfer |
| 08/06 | 08/06/2010 | ![]() | Fabien Farnolle | Bordeaux B | Wolny Transfer |
| 08/06 | 08/06/2010 | ![]() | D. Perrinelle | Boulogne/Mer | Wolny Transfer |
| 10/06 | 10/06/2010 | ![]() | Nicolas Bayod | Nîmes | |
| 24/06 | 24/06/2010 | ![]() | Marvin Esor | Arles | |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Yacouba Sylla | Caen B | |
| 30/07 | 30/07/2010 | ![]() | Mehdi Namli | OCS | |
| 21/09 | 21/09/2010 | ![]() | G. Moullec | Wolny | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 05/07 | 05/07/2010 | ![]() | Sloan Privat | Sochaux | Wypożyczenie |
| 30/07 | 30/07/2010 | ![]() | Yvan Erichot | AS Monaco B | Wypożyczenie |
| 31/08 | 31/08/2010 | ![]() | Donato Bottone | Juventus B | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Milan Ladjic | Dyrektor ds. sprzętu | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/06 | 01/06/2010 | ![]() | Carlo Vecchione | Juventus B | Powrót z wypożyczenia |
| 16/06 | 16/06/2010 | ![]() | Samuel Darchy | Rodez | |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Romain Armand | Montpellier | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Loris Arnaud | Paris SG | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Yacine Brahimi | Rennes | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | M. Douillard | Luçon | |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Ahmed Madouni | Union | |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Mickaël Murcy | Shandong | |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Chafik Najih | Arles | |
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Ollé-Nicolle | Dudelange | |
| 01/08 | 01/08/2010 | ![]() | Medhi Benatia | Udinese | Wolny Transfer |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2010 | ![]() | Pierre Bouysse | Wolny | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 12:29
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
11%
32%
21%
Wszystkie rozgrywki
9%
29%
18%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
37%
5%
21%
Wszystkie rozgrywki
35%
14%
25%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
42%
42%
42%
Wszystkie rozgrywki
52%
43%
48%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
68%
42%
55%
Wszystkie rozgrywki
65%
48%
57%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
26%
58%
42%
Wszystkie rozgrywki
30%
52%
41%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
36
37
35
Wszystkie rozgrywki
35
36
36
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
36
43
35
Wszystkie rozgrywki
35
43
39
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 2 - 2 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 4 times | 4 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 0 times | 1 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 times | 5 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
69.23%
23.08%
7.69%
Na wyjeździe
37.5%
50%
12.5%
Razem
57.14%
33.33%
9.52%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
66.67%
20%
13.33%
Na wyjeździe
50%
40%
10%
Razem
60%
28%
12%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
80%
20%
Na wyjeździe
36.36%
63.64%
Razem
50%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
14.29%
57.14%
28.57%
Na wyjeździe
36.36%
63.64%
Razem
5.56%
44.44%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
34%
52%
14%
30
47
13
Min./Mecz
26%
43%
31%
23
39
28
Min./Mecz
30%
48%
23%
27
43
20
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
33%
51%
16%
30
46
15
Min./Mecz
30%
42%
28%
27
38
25
Min./Mecz
31%
47%
22%
28
42
20
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 12:29
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 31/05/2026 o 00:05
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 11 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Sloan Privat - 6 Gole | ||
| 16 - 30 | 7 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Sloan Privat - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 14 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Sloan Privat - 8 Gole | ||
| 46 - 60 | 14 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Sloan Privat - 10 Gole | ||
| 61 - 75 | 9 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Nicolas Haquin - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Romain Alessandrini - 7 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 29/05/2026 o 02:49
| 30 | ![]() | Brest | 1.37 pkt./m. |
| 31 | ![]() | Châteauroux | 1.31 pkt./m. |
| 32 | ![]() | Istres | 1.27 pkt./m. |
| 33 | ![]() | Amiens | 1.39 pkt./m. |
| 34 | ![]() | Dijon | 1.43 pkt./m. |
| 35 | ![]() | Clermont | 1.41 pkt./m. |
| 36 | ![]() | Laval | 1.37 pkt./m. |
| 37 | ![]() | Angers | 1.41 pkt./m. |
| 38 | ![]() | Reims | 1.37 pkt./m. |
| 39 | ![]() | Gueugnon | 1.08 pkt./m. |
| 40 | ![]() | Créteil | 1.26 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 18:41
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 12:29
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 7 | 5 |
| Liga | 2 | 8 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 8 | 6 |
| Liga | 3 | 6 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 4 | 9 |
| Liga | 11 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 5 | 8 |
| Liga | 7 | 5 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 9 | 8 |
| Liga | 3 | 9 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 12:29
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 6 | ||
| Liga | 6 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 1 | 3 |
| Liga | 11 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 1 | 3 |
| Liga | 5 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 9 | ||
| Liga | 9 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table







































































Komentarze