IEF Montluçon 2011/2012
MiastoMontluçon
Pełna nazwaIlets Étoile Football Montluçon
Data założenia1934
Stadion Stade Dunlop
Oficjalna strona internetowahttps://montluconfootball.fr
Kadra IEF Montluçon 2011/2012
Bramkarze
Odszedł : 01/07/2012
| Data ur. | 01/12/1987 |
| Wiek | 24 lat |
Obrońcy
Odszedł : 16/02/2012
| Data ur. | 26/03/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Odszedł : 01/07/2012
| Data ur. | 08/05/1981 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 62 kg |
Odszedł : 01/07/2012
| Data ur. | 31/12/1979 |
| Wiek | 32 lat |
Odszedł : 01/08/2017
| Data ur. | 06/02/1991 |
| Wiek | 21 lat |
Odszedł : 01/07/2012
| Data ur. | 24/02/1990 |
| Wiek | 22 lat |
Odszedł : 01/07/2013
| Data ur. | 16/10/1987 |
| Wiek | 24 lat |
Pomocnicy
Odszedł : 01/07/2018
| Data ur. | 26/02/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 02/02/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 64 kg |
Odszedł : 01/07/2016
| Data ur. | 03/02/1992 |
| Wiek | 20 lat |
Odszedł : 01/07/2018
| Data ur. | 27/02/1975 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 63 kg |
Odszedł : 01/07/2012
| Data ur. | 09/09/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 68 kg |
Odszedł : 01/07/2013
| Data ur. | 13/06/1987 |
| Wiek | 25 lat |
Odszedł : 01/07/2012
| Data ur. | 24/03/1993 |
| Wiek | 19 lat |
Odszedł : 01/07/2012
| Data ur. | 27/06/1990 |
| Wiek | 22 lat |
Odszedł : 01/07/2012
| Data ur. | 16/10/1991 |
| Wiek | 20 lat |
Pracownicy
| Christophe De Miranda | Przyszedł : 01/08/1996 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2013 |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 14/06 | 14/06/2011 | ![]() | Florian Paillot | GSI Pontivy | |
| 15/06 | 15/06/2011 | ![]() | Manuel Pothin | Bergerac | |
| 18/06 | 18/06/2011 | ![]() | Nicolas Gaudier | Châtellerault | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Samir Aid | FC drouais | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Fatih Altintas | inconnu | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | G. de Oliveira | St-Amand | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | J. Desmarais | Ilets Montluçon | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | A. Laurent | inconnu | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Joffrey Lobo | Domérat | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Kevin Pothin | Bergerac | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Cédric Vernier | Ilets Montluçon | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Gramoz Vokrri | Ilets Montluçon | |
| 04/07 | 04/07/2011 | ![]() | M. Louhkiar | Louhans-Csx | |
| 14/07 | 14/07/2011 | ![]() | Vincent Castell | AS Béziers | |
| 20/07 | 20/07/2011 | ![]() | H. Bourgeois | Aurillac | |
| 16/02 | 16/02/2012 | ![]() | David Bitsindou | Etar | Wolny Transfer |





Portraits
Table












Komentarze