BK Forward 2026
MiastoÖrebro
Pełna nazwaBK Forward
Data założenia1934
Stadion Trängens IP
Oficjalna strona internetowahttp://www.bkforward.se
Kadra BK Forward 2026
Bramkarze
| Data ur. | 09/02/1993 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m93 |
Obrońcy
| Data ur. | 01/05/1986 |
| Wiek | 40 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 03/04/1992 |
| Wiek | 34 lat |
| Data ur. | 19/08/1997 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 1996 |
| Wiek | 30 lat |
| Data ur. | 09/03/1987 |
| Wiek | 39 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Data ur. | 15/02/1997 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 18/07/1997 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 06/04/1989 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 78 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 06/03/1987 |
| Wiek | 39 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 31/01/1994 |
| Wiek | 32 lat |
| Data ur. | 17/01/1991 |
| Wiek | 35 lat |
| Data ur. | 03/01/1986 |
| Wiek | 40 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 67 kg |
| Data ur. | 04/02/1995 |
| Wiek | 31 lat |
| Data ur. | 28/12/1995 |
| Wiek | 30 lat |
| Data ur. | 19/04/1983 |
| Wiek | 43 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Data ur. | 20/01/2001 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 06/08/1997 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 15/02/1993 |
| Wiek | 33 lat |
| Data ur. | 07/01/2005 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 23/03/2003 |
| Wiek | 23 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 28/03/1986 |
| Wiek | 40 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 13/11/1989 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Data ur. | 09/01/1992 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 09/03/1993 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 09/05/2000 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 11/09/1996 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 08/03/2000 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 20/02/2005 |
| Wiek | 21 lat |
Trener
0
Mecze
0
Wygrane
0
Porażki
Success rate in this team:
25 %
Success rate since the beginning of his career:
25 %
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 13/01 | 13/01/2026 | ![]() | Joakim Hagbohm | Korsnäs IF FK | Wolny Transfer |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 23/12 | 23/12/2025 | ![]() | Erik Sachs | Sleipner | |
| 12/01 | 12/01/2026 | ![]() | Görgis Alan | Örebro Syrianska | |
| 01/02 | 01/02/2026 | ![]() | A. Marauge | Eskilstuna | |





Portraits
Table















Komentarze