Brescello 2001/2002
MiastoBrescello
Pełna nazwaUS Brescello
Data założenia1966
Stadion Stadio G. Morelli
Oficjalna strona internetowahttp://www.polisportivabrescello.it
Kadra Brescello 2001/2002
Bramkarze
Odszedł : 01/07/2003
| Data ur. | 04/11/1967 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 77 kg |
Obrońcy
Odszedł : 01/01/2003
| Data ur. | 18/01/1984 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 85 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 20/04/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 10/09/1977 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
Odszedł : 01/07/2003
| Data ur. | 30/03/1975 |
| Wiek | 27 lat |
Pomocnicy
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 01/09/1978 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 06/09/1967 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 71 kg |
Odszedł : 01/07/2003
| Data ur. | 28/08/1981 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 21/03/1981 |
| Wiek | 21 lat |
Odszedł : 01/01/2003
| Data ur. | 03/05/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 77 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 03/06/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Napastnicy
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 01/06/1967 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 69 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 17/04/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 83 kg |
Trener
Pracownicy
| Marco Osio | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2002 |
| Fausto Pari | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 01/07/2002 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | G. Bizzarri | Pistoiese | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Giacomo Curioni | ||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Andrea Federici | Fidenza | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | D. I. Ferrari | Rimini | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | M. H. Miftah | Pizzighettone | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Manuel Scalise | ||
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Amar Ferhatovic | Sarajevo | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Giandomenico | Alzano | |
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Ugochukwu Ukah | ||
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | A. Cadregari | Atletico Catania | Trener |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Marco Osio | Crociati Noceto | Asystent Trenera |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Fausto Pari | Modena | Dyrektor Sportowy |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | S. Accursi | ACR Messina | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Fabio Alteri | AS Livorno Calcio | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | G. Francesconi | Lodigiani | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | M. Fusani | Perugia | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Andrea Gentile | Triestina | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Giandomenico | Alzano | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Giuseppe Giglio | Catanzaro | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Luigi Lavecchia | Torres | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Roberto Magnani | Treviso | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Luca Matteassi | Hellas | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Marco Piccioni | San Marino | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 30/06 | 30/06/2001 | ![]() | David Bettoni | Wolny | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Stefano Cuoghi | Crotone | Trener |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 24/05/2026 o 02:55
Ten ranking jest wyliczony na podstawie sumy ligowych spotkań kraju między 1992 i 2002 ważonej przez poziom turnieju, w którym występowały zespoły. Punkty za mecz są wyliczane w oparciu o zasadę 3-punktowego zwycięstwa oraz 1-punktowego remisu.
| 65 | ![]() | Varese Calcio | 1.37 pkt./m. |
| 66 | ![]() | Atletico Fiuggi | 1.07 pkt./m. |
| 67 | ![]() | Arezzo | 1.3 pkt./m. |
| 68 | ![]() | Catania | 1.62 pkt./m. |
| 69 | ![]() | Taranto | 1.32 pkt./m. |
| 70 | Brescello | 1.18 pkt./m. | |
| 71 | Atletico Catania | 1.05 pkt./m. | |
| 72 | ![]() | Juve Stabia | 1.39 pkt./m. |
| 73 | ![]() | Gualdo | 1.25 pkt./m. |
| 74 | ![]() | Viterbese | 1.24 pkt./m. |
| 75 | ![]() | Albinoleffe | 1.23 pkt./m. |
Pierwsze dane zebrane na footballdatabase.eu w dniu 06/09/1992. Wszelkie informacje zebrane przed tą datą, jeżeli istnieją, mogą być niekompletne.





Portraits
Table
























Komentarze