Logroñés CF 2007/2008
MiastoLogroño
Pełna nazwaLogroñés CF
Data założenia2000
Rok rozwiązania2008
Stadion Nuevo Las Gaunas
Oficjalna strona internetowahttp://servicios.larioja.com/logronescf/

Kadra Logroñés CF 2007/2008
Bramkarze
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 22/11/1983 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 25/04/1986 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 82 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 17/10/1979 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
Obrońcy
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 01/10/1977 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 83 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 28/10/1981 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 88 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 30/11/1979 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 16/12/1974 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 74 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 26/11/1973 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 07/05/1985 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 74 kg |
Odszedł : 01/07/2009
| Data ur. | 22/03/1976 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Pomocnicy
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 29/10/1983 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 79 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 18/11/1988 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 17/11/1985 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 72 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 14/07/1982 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 74 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 22/08/1971 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 64 kg |
Odszedł : 01/01/2008
| Data ur. | 24/10/1979 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 79 kg |
Napastnicy
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 22/01/1976 |
| Wiek | 32 lat |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 23/04/1985 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 65 kg |
Odszedł : 01/07/2008
| Data ur. | 05/12/1984 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 71 kg |
Trener
Pracownicy
| Roberto Navajas | Przyszedł : 01/07/2005 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/07/2008 |
| José Ignacio | Przyszedł : 01/07/2006 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 29/10/2010 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | I. Azpilicueta | Guijuelo | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Tomi Correa | Badalona | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Alberto Cusidor | Gimnástica | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | F. Delgado | Osasuna B | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Daniel Ederra | ||
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | J. C. Gallego | Real Saragossa U-19 | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Iker Garai | Eibar | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | F. Jusué | Sanse | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Miguel Domínguez | ||
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Javier Pineda | Gimnástica | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Pulga | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Igor San Miguel | Real Unión | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Vilches | UD Mérida | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Zeki | RSD Alcalá | |
| 01/01 | 01/01/2008 | ![]() | Eladio | Villaviciosa | |
| 01/01 | 01/01/2008 | ![]() | J. M. Rial | Villajoyosa | |
| 01/01 | 01/01/2008 | ![]() | Carlos Tornero | Portuense | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 20/11 | 20/11/2007 | ![]() | Rafael Saez | Wolny | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Pepe Alcaide | Ponferradina | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Barón Peralta | Denia | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Ibon Begoña | SD Eivissa | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Cristian | Badalona | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | P. Dorronsoro | Melilla | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | J. J. Etxarri | Izarra | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Jaba | Sestao River | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Luismi Loro | Benidorm | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Carlos Pita | Deportivo | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Pitu | Tudelano | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Tinaia | Portonovo | |
| 05/09 | 05/09/2007 | ![]() | David Marcos | Cerro Reyes | |
| 01/01 | 01/01/2008 | ![]() | A. Alejandro | Real Jaén | |
| 01/01 | 01/01/2008 | ![]() | Zeki | Martos | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Xaco | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 20/11 | 20/11/2007 | ![]() | Balta | Wolny | Trener |





Portraits
Table


































Komentarze