Cannes B 2011/2012
Kadra Cannes B 2011/2012
Bramkarze
| Data ur. | 16/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 07/08/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Data ur. | 31/10/1994 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 21/07/1992 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 12/06/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 87 kg |
| Data ur. | 29/09/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
Pomocnicy
| Data ur. | 02/02/1990 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/04/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/02/1993 |
| Wiek | 19 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 13/12/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/07/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 95 kg |
| Data ur. | 10/04/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 18/01/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 31/03/1992 |
| Wiek | 20 lat |
Lista spotkań
| 13/05 | 13/05/2012 | Division Honneur MéditerranéeDHM | 27. Kolejka27K | Cannes B | ![]() | 2 1 | ![]() | Istres B | |
| 27/05 | 27/05/2012 | Division Honneur MéditerranéeDHM | 29. Kolejka29K | Toulon | ![]() | 4 1 | ![]() | Cannes B | |
| 03/06 | 03/06/2012 | Division Honneur MéditerranéeDHM | 30. Kolejka30K | Cannes B | ![]() | 0 6 | ![]() | Pernes-les-Fontaines |
Klasyfikacja generalna
Division Honneur Méditerranée
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4
| ![]() | Pernes-les-Fontaines | 81 | 28 | 16 | 5 | 7 | 65 | 32 | +33 |
5
| ![]() | UGA Ardziv | 75 | 28 | 14 | 5 | 9 | 53 | 37 | +16 |
6
| ![]() | La Valette-du-Var | 72 | 28 | 12 | 8 | 8 | 36 | 30 | +6 |
7
| ![]() | Cannet-Rocheville | 71 | 28 | 11 | 10 | 7 | 50 | 32 | +18 |
8
| ![]() | Martigues B | 70 | 28 | 11 | 9 | 8 | 49 | 33 | +16 |
9
| ![]() | Cannes B | 67 | 28 | 11 | 6 | 11 | 31 | 50 | -19 |
10
| ![]() | Istres | 62 | 28 | 10 | 4 | 14 | 33 | 38 | -5 |
11
| ![]() | Aix | 59 | 28 | 8 | 7 | 13 | 35 | 37 | -2 |
12
| ![]() | Fos-sur-Mer | 57 | 28 | 8 | 5 | 15 | 25 | 34 | -9 |
13
| ![]() | Le Lavandou | 50 | 28 | 5 | 7 | 16 | 25 | 57 | -32 |
14
| ![]() | Orange | 43 | 28 | 4 | 3 | 21 | 16 | 60 | -44 |
Podsumowanie rozgrywek 2011/2012Ostatnio zaktualizowane 24/05/2026 o 04:26
Division Honneur Méditerranée | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 28 | 11 | 6 | 11 | 31 | 50 | -19 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Marvin Ayong | Metz U-17 | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | C. Bellus | Nantes B | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Koue Niate | Reims B | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Kevin Raccosta | ||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | F. D. Semroud | Reims B | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | M. Spano-Rahou | Luynes | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | N. Vandelli | Młodzieżowiec | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Karim Belattar | USM El Harrach B | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Yann Passet | Gap | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Romain Ferrier | Pégomas | Asystent Trenera |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 23/05/2026 o 16:04
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
36%
43%
39%
Wszystkie rozgrywki
36%
43%
39%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
43%
36%
39%
Wszystkie rozgrywki
43%
36%
39%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
71%
57%
64%
Wszystkie rozgrywki
71%
57%
64%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
7%
7%
7%
Wszystkie rozgrywki
7%
7%
7%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
13
Wszystkie rozgrywki
13
20
17
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 6 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
94%
6%
0
85
6
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
94%
6%
0
85
6
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 23/05/2026 o 16:04
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:52
| 53 | ![]() | Andrézieux B | 1.39 pkt./m. |
| 54 | ![]() | Sète B | 1.52 pkt./m. |
| 55 | ![]() | Cherbourg B | 1.36 pkt./m. |
| 56 | ![]() | Étoile FC B | 1.54 pkt./m. |
| 57 | ![]() | ASOA Valence B | 1.54 pkt./m. |
| 58 | ![]() | Cannes B | 1.36 pkt./m. |
| 59 | ![]() | Mondeville B | 1.48 pkt./m. |
| 60 | ![]() | Vesoul B | 1.67 pkt./m. |
| 61 | ![]() | Saint-Priest B | 1.47 pkt./m. |
| 62 | ![]() | Mulhouse B | 1.46 pkt./m. |
| 63 | ![]() | Gazélec B | 1.55 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 23/05/2026 o 01:54
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 23/05/2026 o 16:04
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 4 |
| Liga | 4 | 1 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 4 | 5 |
| Liga | 3 | 4 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 9 | 17 |
| Liga | 8 | 9 | 17 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 5 | 9 |
| Liga | 5 | 5 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 6 | 6 |
| Liga | 3 | 6 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 23/05/2026 o 16:04
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




































Komentarze