Roster Inter de Lages 2026
Penjaga Gawang
Kiper
Brasil
Tiba pada : 01/01/2026
| B.date | 16/06/1995 |
| Usia | 30 tahun |
| Tinggi Badan | 1m91 |
| Berat Badan | 91 kg |
Kiper
Brasil
Tiba pada : 26/01/2024
| B.date | 16/02/1995 |
| Usia | 31 tahun |
| Tinggi Badan | 1m95 |
| Berat Badan | 90 kg |
Bek
Bek Tengah
Brasil
Tiba pada : 08/09/2023
| B.date | 26/02/2001 |
| Usia | 25 tahun |
| Tinggi Badan | 1m85 |
|
Bek
Brasil
Tiba pada : 01/01/2024
| B.date | 17/02/1997 |
| Usia | 29 tahun |
| Tinggi Badan | 1m86 |
| Berat Badan | 78 kg |
Bek
Brasil
Tiba pada : 01/01/2024
| B.date | 08/12/1996 |
| Usia | 29 tahun |
| Tinggi Badan | 1m80 |
|
Gelandang
Gelandang Bertahan
Brasil
Tiba pada : 01/01/2024
| B.date | 20/05/1990 |
| Usia | 35 tahun |
| Tinggi Badan | 1m76 |
| Berat Badan | 74 kg |
Gelandang
Brasil
Tiba pada : 01/01/2024
| B.date | 07/08/1996 |
| Usia | 29 tahun |
| Tinggi Badan | 1m79 |
| Berat Badan | 75 kg |
Gelandang
Brasil
Tiba pada : 01/01/2024
| B.date | 23/09/2006 |
| Usia | 19 tahun |
|
|
Penyerang
Penyerang
Brasil
Tiba pada : 01/01/2024
| B.date | 04/08/2002 |
| Usia | 23 tahun |
|
|
Penyerang
Brasil
Tiba pada : 01/01/2024
| B.date | 12/02/2002 |
| Usia | 24 tahun |
|
|
Komentar